fbpx

Tööandja bränding

Tööandja bränding tõstab ettevõtte tuntust tööandjana. Siit leiad erinevad turunduslahendused, mis aitavad ettevõtet atraktiivse tööandjana pildis hoida.

Eduka värbamise aluseks on tihti turunduslikud tegevused, mis aitavad tõsta nähtavust ning seeläbi jõuda sobivate kandidaatideni. Lisaks annab suurem tööandja tuntus võimaluse paremad kandidaadid endale saada.

Kas mulle sobiks
tööandja bränding?

Tööandja brändingu lahendused

Päise bänner

Kategooria bänner

Bänneri lahendused

CV.ee lehte külastab iga kuu üle 300 000 kasutaja. Bännerid annavad hea võimaluse edastada oma sõnumeid just parasjagu tööd otsivatele aktiivsetele kandidaatidele.

Päisebänner – kuvatakse püsivalt tööportaali päises nii pealehel kui ka alamlehtedel.

Kategooria bänner – kuvatakse tööportaali valitud kategooria esimesel lehel teiste töökuulutuste vahel.

Parimad tööandjad

Tööandja kuulutusi kuvatakse CV.ee pealehel parimate tööandjate kategoorias koos lühikese ettevõtte kirjeldusega.

Lisaks on võimalus sisestada ettevõtet tutvustav video, mis aitab kaasa tööandja tuntuse kasvatamisele.

Antud teenus sobib hästi suurematele ettevõtetele, kellel on püsivalt aktiivseid töökuulutusi.

Värbamiskampaania

Värbamiskampaania sotsiaalmeedias võimaldab viia sinu ettevõtte töökuulutuse 25 000+ silmapaarini kõige populaarsemates sotsiaalmeedia kanalites (Facebook, Instagram, Google)​.

Sisuturundus

Sisuturundus annab võimaluse tõsta kandidaatide teadlikkust ettevõtte enda ja pakutavate ametipositsioonide kohta läbi blogiartiklite, podcastide, sotsiaalmeedia postituste, uuringute või teiste loomingulise tegevuste.

Soovi korral on võimalik jagada ka ettevõtte poolt varem loodud sisu, mis on seotud tööturu teemadega.

Kogu loodud sisu viiakse erinevate levikanalite kaudu ettevõtte poolt määratud sihtgrupini.

Kas mulle sobiks
tööandja bränding?

Korduma kippuvad küsimused

Atraktiivse ja efektiivse töökuulutuse sisestamiseks on palju erinevaid võimalusi. Lisaks üldisele läbimõeldud sisule tuleks kindlasti kasutada ka mõnda lisateenustest. CV.ee tööportaal pakub lisaks klassikalistele tööpakkumistele ka mitmeid efektiivseid lisateenuseid, mis aitavad oluliselt tõsta kandidaatide arvu ja töökuulutuse nähtavust.

CV.ee tööportaal on üks suurimaid tööportaale Eestis, mida külastab igakuiselt üle 300 000 kandidaadi. Iga kandidaat jätab endast maha digitaalse jalajälje, mis võimaldab meil töökuulutus efektiivselt sobiva sihtgrupini viia. Kõiki töökuulutusi sihitakse sotsiaalmeedias vastavalt töökuulutuses välja toodud kriteeriumitele (näiteks töökoha asukoht). Lisaks on CV.ee parimate tööpakkujate ning suurima levikanalite võrgustikuga tööportaal Eestis. Oleme ka üks juhtivaid värbamisteenuseid pakkuv värbamispartner kogu Baltikumis. Pakume oma klientidele laia teenuste valikut ning laiaulatuslikku ja pidevalt arenevat töökuulutuste levikanalite võrgustikku üle kogu Baltikumi.

CV.ee kaudu on võimalik leida kandidaate olenemata tööandja tegutsemisvaldkonnast. Meie töökuulutustel on kõige laiem levikanalite võrgustik Eestis ning seetõttu võib töökuulutusi kohata ka paljudes teistes välistes meediakanalites (Facebook; Google; delfi.ee; soov.ee; kuldnebors.ee; workinestonia.com jmt). Igal CV.ee tööandjal on oma personaalne kliendihaldur. Lisaks on võimalik kandidaate otsida või hallata mugavalt otse meie süsteemis. Pakume lisaks klassikalistele tööpakkumistele ka mitmeid efektiivseid lisateenuseid, mis aitavad oluliselt tõsta kandidaatide arvu ja töökuulutuse nähtavust.

Selleks, et teada, millist värbamisteenust valida, on esmalt vaja defineerida probleem, mida soovitakse lahendada. Võta meiega ühendust ja me aitame sobiva lahenduse valimisel.

Ei leidnud sobivat lahendust?
Võta meiega ühendust.

+372 6990555

saadaval 9:30 – 17:00

Aadress Pärnu mnt. 158-1, 11317 Tallinn

E-mail info@cv.ee

Recruitment marketing inquiry

Choose a suitable solution and briefly describe your needs.

Värbamiskampaania päring

Vali sobiv lahendus ja kirjelda lühidalt oma soovi.

Job ad design packages

Choose a suitable solution and briefly describe your needs.

Töökuulutuse disainipaketid

Vali sobiv lahendus ja kirjelda lühidalt oma soovi.

Content marketing request

Choose a suitable solution and briefly describe your needs.

Sisuturunduse päring

Vali sobiv lahendus ja kirjelda lühidalt oma soovi.