fbpx

Iseteenindus tööandjatele

CV.ee iseteenindus pakub sulle infot tööportaali online värbamisteenuste ja personaliotsingu lahenduste osas. Siit saad tellida teenuseid isesesivalt või saata päringuid otse meie värbamisspetsialistidele.

Broneeri tasuta konsultatsioon meie värbamisspetsialistiga

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas saada töökuulutusele rohkem kandidaate?

Atraktiivse ja efektiivse töökuulutuse sisestamiseks on palju erinevaid võimalusi. Lisaks üldisele läbimõeldud sisule tuleks kindlasti kasutada ka mõnda lisateenustest. CV.ee tööportaal pakub lisaks klassikalistele tööpakkumistele ka mitmeid efektiivseid lisateenuseid, mis aitavad oluliselt tõsta kandidaatide arvu ja töökuulutuse nähtavust.

Miks kuulutada CV.ee tööportaalis?

CV.ee tööportaal on üks suurimaid tööportaale Eestis, mida külastab igakuiselt üle 300 000 kandidaadi. Iga kandidaat jätab endast maha digitaalse jalajälje, mis võimaldab meil töökuulutus efektiivselt sobiva sihtgrupini viia. Kõiki töökuulutusi sihitakse sotsiaalmeedias vastavalt töökuulutuses välja toodud kriteeriumitele (näiteks töökoha asukoht). Lisaks on CV.ee parimate tööpakkujate ning suurima levikanalite võrgustikuga tööportaal Eestis. Oleme ka üks juhtivaid värbamisteenuseid pakkuv värbamispartner kogu Baltikumis. Pakume oma klientidele laia teenuste valikut ning laiaulatuslikku ja pidevalt arenevat töökuulutuste levikanalite võrgustikku üle kogu Baltikumi.

Milliseid kandidaate ja tööotsijaid CV.ee kaudu leiab?

CV.ee kaudu on võimalik leida kandidaate olenemata tööandja tegutsemisvaldkonnast. Meie töökuulutustel on kõige laiem levikanalite võrgustik Eestis ning seetõttu võib töökuulutusi kohata ka paljudes teistes välistes meediakanalites (Facebook; Google; delfi.ee; soov.ee; kuldnebors.ee; workinestonia.com jmt). Igal CV.ee tööandjal on oma personaalne kliendihaldur. Lisaks on võimalik kandidaate otsida või hallata mugavalt otse meie süsteemis. Pakume lisaks klassikalistele tööpakkumistele ka mitmeid efektiivseid lisateenuseid, mis aitavad oluliselt tõsta kandidaatide arvu ja töökuulutuse nähtavust.

Milline värbamisteenus valida?

Selleks, et teada, millist värbamisteenust valida, on esmalt vaja defineerida probleem, mida soovitakse lahendada. Võta meiega ühendust ja me aitame sobiva lahenduse valimisel.

Populaarsed töökuulutuste paketid

Stardipakett

Sisaldab põhilist värbamise alustamiseks.
249
tk
 • 1 töökuulutus 1 kuu
 • Personaalne kliendihaldur
 • Kandidaatide haldussüsteem

Preemium

Sisaldab lahendusi, et saada rohkem nähtavust ja kandidaate.
358
297
tk
 • 1 töökuulutus 1 kuu
 • Personaalne kliendihaldur
 • Kandidaatide haldussüsteem
 • Automaatne uuendus
 • Reklaam sotsiaalmeedias

Värbamisteenused

Personaliotsingu paindlikud toetatud erilahendused.
490
alates
 • Kandidaatide eelvalik
 • Sihtotsing
 • Täisvalik garantiiga

*Hindadele lisandub käibemaks

Teenuste võrdlustabel

Võrdle CV.ee tööportaali teenuste pakette ja tutvu erinevate lisateenustega.

Premium listing

Töökuulutus kuvatakse ühes valitud kategoorias seitse päeva püsivalt esimeste tööpakkumiste seas.

Antud teenuse puhul saab ettevõte ise valida endale sobiva kategooria tööportaali valikutest ning aktiveerida teenuse iseseisvalt.

Premium tööpakkumiste arv on piiratud ning seetõttu ei lange ükski premium tööpakkumine esilehelt kaugemale.

Automaatne uuendamine

Töökuulutust uuendatakse iga 7 päeva tagant ning see tõuseb ajutiselt esimeseks töökuulutuseks valitud kategoorias. Töökuulutus uueneb kõikides märgitud kategooriates korraga avaldamise kellaajal.

Automaatsete uuendustega tööpakkumiste arv kategooriates ei ole piiratud ning lisateenuse võib rakendada kõikidele ettevõtte töökuulutustele.

Sotsiaalmeedia reklaam

Sotsiaalmeedia töökuulutus aitab suurendada töökuulutuse nähtavust kõige populaarsemates sotsiaalmeedia kanalites (Facebook, Instagram, Google).

Teenus toimib automaatselt ning ei vaja sinult eelnevat sotsiaalmeedia kogemust, sest meie turundajad ja IT spetsialistid on teinud kogu töö sinu eest ära!

E-kiri sihtrühmale

Meie värbaja teostab CV.ee andmebaasiotsingu vastavalt ettevõtte poolt märgitud kriteeriumitele, tööpakkumisele ning valdkonna kogemusele.

Otsingus esile tulnud kandidaatidele saadetakse läbi süsteemi kandideerimiskutse otse e-maili aadressile.

Andmebaasiotsing

Sobivaid töötajaid on võimalik ka iseseisvalt otsida. CV.ee andmebaasis on üle 500 000 CV ning aktiivselt uuendatakse iga kuu ca 12 000 CV-d.

Kandidaate on võimalik filtreerida töökogemuse või töökoha ootuste, hariduse, keele- ja arvutioskuste jms põhjal.

Saate salvestada meelepärased otsingusätted oma ettevõtte kontole ja tellida teavitused uute sobivate kandidaatide kohta. Andmebaasiotsingu kiirjuhendi leiad siit.

Vaatajate info avamine

CV.ee töökuulutuse vaatajate info avamine annab sulle võimaluse tutvuda kõikide sisse logitud kasutajatega, kes on vaadanud ettevõtte töökuulutust, selle salvestanud või vajutanud ”Kandideeri” nupule.

Personaalsed CV-Online värbamisteenused

Meie personaalsed CV-Online värbamisteenused aitavad ettevõtetel täita kasvuootust, viies ettevõtteid kokku tegusate talentidega olenemata ettevõtte tegutsemisvaldkonnas. Usalda värbamine ja uute töötajate leidmine CV-Online’i laia kogemustega spetsialistidele.

Värbamisturundus ja tööandja bränding

Eduka värbamise osaks on saanud värbamisturundus ja brändingu tegevused, mis aitavad tõsta tööpakkumise nähtavust ning seeläbi jõuda sobivate kandidaatideni. Lisaks annab suurem nähtavus võimaluse ettevõtet atraktiivse tööandjana pildis hoida ja seeläbi paremad kandidaadid endale saada.

Ei leidnud sobivat lahendust?
Võta meiega ühendust.

+372 6990555

saadaval 9:30 – 17:00

Aadress Pärnu mnt. 158-1, 11317 Tallinn

E-mail info@cv.ee

Recruitment marketing inquiry

Choose a suitable solution and briefly describe your needs.

Värbamiskampaania päring

Vali sobiv lahendus ja kirjelda lühidalt oma soovi.

Job ad design packages

Choose a suitable solution and briefly describe your needs.

Töökuulutuse disainipaketid

Vali sobiv lahendus ja kirjelda lühidalt oma soovi.

Content marketing request

Choose a suitable solution and briefly describe your needs.

Sisuturunduse päring

Vali sobiv lahendus ja kirjelda lühidalt oma soovi.